Сегодня 4 2
Завтра 12 4

"Локомотив" за булітами здолав "Салават"

Ярославці вибороли п’яту поспіль перемогу

Уфимський "Салават Юлаєв" у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ зазнав поразки у серії булітів від ярославського "Локомотива".

Ігровий час матчу, що пройшов 2 листопада на "Уфа-Арені", завершився з рахунком 3:3 (1:1, 0:1, 2:1).

У складі господарів закинутими шайбами відзначилися Олексій Кайгородов (3-тя хвилина) та Томаш Ролінек (50-та і 59-та). За "Локомотив" шайби закинули Стаффан Кронвалль (7-ма), Еміль Галімов (38-ма) та Артем Анісімов (56-та).

Переможний штрафний кидок за ярославців реалізував Віктор Козлов.

Відзначимо, що на 39-й хвилині поєдинку Денис Хлистов та Ніклас Хагман влаштували бійку, за що обидва дістали по п’ять хвилин штрафу.

Таким чином, "Локомотив" набирає 47 очок та впритул наближається до лідера Західної конференції - московського "Динамо". "Салават", в активі якого 37 очок, - сьомий на Сході.

Нагадаємо, що у своєму попередньому матчі КХЛ "Локомотив" здолав "Ак Барс" - 2:1, а "Салават Юлаєв" переміг "Атлант" - 5:3.