Сегодня 8 4
Завтра 4 3

"Лос-Анджелес" мало не втратив Копітара

Нападнику в обличчя влучила шайба

"Лос-Анджелес Кінґз" ледь не втратив свого центрфорварда Анже Копітара у другому матчі чвертьфінальної серії Кубка Стенлі з "Сан-Хосе Шаркс", повідомляє офіційний сайт НХЛ.

На першій хвилині третього періоду шайба, кинута партнером словенця по команді Дастіном Брауном, зрикошетила від ключки захисника "Сан-Хосе" Дена Бойла і влучила Копітару в обличчя.

Постраждалий зміг покинути лід лише за сторонньої допомоги, однак знову повернувся у гру приблизно за дев’ять хвилин.

Нагадаємо, що "Лос-Анджелес" грав без свого ветерана Джеррета Столла, травмованого ще у першому матчі протистояння. У вчорашній зустрічі "Кінґз" здобули перемогу з рахунком 4:3.