матч-центр
Вчера 7 6
Сейчас 9 6
Сегодня 12 9
Завтра 7 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 6
Сейчас 9 6
Сегодня 12 9
Завтра 7 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Лубківський: У Львові обов’язково будуть "Леви"

Нинішня команда до колишньою стосунку не має

В майбутньому у Львові обов’язково гратиме професійна хокейна команда. Про це заявив телеканалу "XSPORT" почесний президент "Галицьких Левів" Маркіян Лубківський.

"Я прихильник того, щоб вирощувати команду, спираючись саме на місцевий потенціал, на дітей. І я переконаний, що вже через три-чотири роки "Галицькі Леви" заявлять про себе як про дуже сильну українську команду, в основі якої будуть місцеві гравці"
, - наголосив Лубківський.

Наразі у Новояворівську тренується дитяча команда "Галицькі Леви". За словами Лубківського, вже з цього сезону з’явиться команда хокеїстів 2002/03 років народження.

Водночас почесний президент галицького клубу заперечив існування зв’язку між місцевими "Левами" та "Левами", що беруть участь у дорослому чемпіонаті України сезону-2013/2014.

"Я не маю стосунку до нової команди "Леви". Це не ті "Леви", які грали в минулому сезоні. Та команда, яка заявлена у цьогорічний чемпіонат, не має прив’язки ані до "Левів", ані до Львова, це "Леви", мабуть, київські. Я буду опікуватися "Галицькими Левами", нашою дитячою командою"
, - наголосив він.

Нагадаємо, що професіональна команда "Левів" попри те, що продовжує називатися львівською, з нинішнього сезону переїхала до Києва.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров