Лупул і Анісімов травмувалися

Росіянин міг ушкодити руку
26 ноября 2013г. 09:28

Нападники "Торонто Мейпл Лівз" Джоффрі Лупул та "Коламбус Блю Джекетс" Артем Анісімов зазнали травм у матчі цих двох команд в регулярному чемпіонаті НХЛ, що відбувся 25 листопада.

Лупул не вийшов на третій період. Пізніше головний тренер "Торонто" Ренді Карлайл повідомив, що у нього травма паху.

За час, проведений у грі, форвард відзначився лише одним кидком по воротах суперника. А у попередніх 21 матчі на його рахунку 15 (8+7) очок.

Анісімов покинув майданчик вже по ходу третього періоду. У нього - "травма верхньої частини тіла". В наслідок силового прийому Діона Фаньофа, за свідченнями очевидців, росіянин міг ушкодити руку.

У 24 матчах сезону він набрав 10 (6+4) очок.

Нагадаємо, що у матчі перемогу здобув "Коламбус", обігравши суперника з сухим рахунком 6:0.