Люонго перетворився з героя в невдаху

Голкіпер за 5 хвилин пропустив 3 шайби
04 марта 2012г. 10:39

Герой п’ятничного матчу проти "Сент-Луїсу" голкіпер "Ванкувера" Роберто Люонго став головним невдахою у матчі проти "Баффало". За 5 хвилин і 10 секунд, які олімпійський чемпіон провів на ковзанці, він встиг пропустити тричі.

Після цього Люонго поступився місцем у воротах Корі Шнайдеру. В американця справи пішли краще. В підсумку за три хвилини до кінця третього періоду "Ванкувер" скоротив відставання до однієї шайби 3:4. Не в останню чергу завдяки Заку Кассьяну. Свої перші очки у складі "Ванкувера" (гол та результативна передача) форвард набрав, граючи проти свого колишнього клубу, який залишив в останній день трансферів.

Однак перевести гру овертайм в господарів не вийшло, "Ванкувер" зняв голкіпера, і пропустив вже у порожні ворота. У підсумку 5:3 на користь "Баффало", в складі якого дубль зробив фін Вілле Лейно.