"Магнітка" опинилася на межі провалу

"Авангард" знову виграв
21 марта 2012г. 10:08

У вівторок у Магнітогорську місцевий "Металург" зазнав чергової поразки у чвертьфінальній серії Кубку Гагаріна з омським "Авангардом".

Злим генієм для "Металургу" став Роман Червенка, який в цьому поєдинку набрав чотири очки – дві шайби та дві результативні передачі. Загалом в плей-офф чеський нападник набрав вже чотирнадцять пунктів. Він брав участь у взятті воріт суперника у всіх трьох відрізках гри. У першому та третьому періоді він віддав результативні передачі на Олександра Попова. У другому – двічі закинув сам, до того ж протягом лише двох хвилин.

Ще один дубль в цьому поєдинку оформив і чеській форвард господарів Томаш Ролінек. Але його потуг не вистачило для перемоги "Металургу".

Підсумок матчу – 5:3, рахунок у серії – 3:1 на користь "Авангарду". І серія, переїжджає до Омську, де у четвер, 22 березня, підопічні Раймо Сумманена у разі перемоги забезпечать собі вихід до фіналу Східної конференції.