"Магнітка" рятується від вильоту з плей-оф

"Барису" доведеться їхати у Магнітогорськ

В Астані "Барис" не зумів виграти у магнітогорського "Металурга", втративши таким чином перевагу у цій серії.

За рахунок гостьової перемоги підопічні Андрія Шаянова мали нагоду завершити серії з "магнтікою" на своїй арені, а не доводити діло до сьомого поєдинку.

Господарі були близькі до першого у своїй історії виходу у наступну стадію плей-оф, ведучи у рахунку 2:0 після голів Талгата Жайлаулова і Ендрю Хатчінсона.

Однак у другому періоді гості після вдалого буліту Максима Сушинського відновили паритет. До цього шайба побувала у воротах господарів після кидка Павла Здунова.

У кінці третьої двадцятихвилинки суперники обмінялися голами. Тільки тепер вже "Барис" був змушений рятувати становище в основний час. Героєм епізоду став Андрій Гаврилін.

Але в овертаймі пощастило гостям – Сергій Мозякін зігравши на добиванні встановив остаточний рахунок у матчі – 4:3.

Отже, після шести матчів кожна з команд має по три перемоги, і серія переїжджає до Магнітогорську.