матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные

Квітченку не вдалося закинути першу шайбу в КХЛ

В останній момент у форварда зламалася ключка

22-річному форварду донецького "Донбасу" Максиму Квітченку не вдалося реалізувати нагоду закинути першу шайбу в КХЛ, але ще більше хокеїста засмутив програш його команди чеховському "Вітязю".

"Нам закинули необов’язкову шайбу, яку можна було не пропускати. Це вплинуло на результат. У моменті, коли ми закинули, то шайба була в крайнього нападника, я пішов на допомогу, отримав передачу, просунувся і кинув. З першого кидка відзначитися не вийшло, але Туппурайнен вдало підстрахував. Момент, в якому зламалася ключка? Його згадувати не хочеться. Хотілося закинути першу шайбу в КХЛ. І ось так не пощастило. Був ще момент, коли шайба потрапила воротареві в маску, але він концентрацію не втратив", - наводить слова Квітченка прес-служба ХК "Донбас".

Крім того, нападник зізнався, що певну роль у його діях зіграло хвилювання, а проблем у взаєморозумінні з фінами, з якими Квітченко грав в одній п’ятірці, не було.

Нагадаємо, що свій матч регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 7 жовтня, донецький "Донбас" з мінімальним рахунком програв чеховському "Вітязю" 1:2.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
06:00
Наша рыбалка
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров