Квітченку не вдалося закинути першу шайбу в КХЛ

В останній момент у форварда зламалася ключка

22-річному форварду донецького "Донбасу" Максиму Квітченку не вдалося реалізувати нагоду закинути першу шайбу в КХЛ, але ще більше хокеїста засмутив програш його команди чеховському "Вітязю".

"Нам закинули необов’язкову шайбу, яку можна було не пропускати. Це вплинуло на результат. У моменті, коли ми закинули, то шайба була в крайнього нападника, я пішов на допомогу, отримав передачу, просунувся і кинув. З першого кидка відзначитися не вийшло, але Туппурайнен вдало підстрахував. Момент, в якому зламалася ключка? Його згадувати не хочеться. Хотілося закинути першу шайбу в КХЛ. І ось так не пощастило. Був ще момент, коли шайба потрапила воротареві в маску, але він концентрацію не втратив", - наводить слова Квітченка прес-служба ХК "Донбас".

Крім того, нападник зізнався, що певну роль у його діях зіграло хвилювання, а проблем у взаєморозумінні з фінами, з якими Квітченко грав в одній п’ятірці, не було.

Нагадаємо, що свій матч регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 7 жовтня, донецький "Донбас" з мінімальним рахунком програв чеховському "Вітязю" 1:2.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
12:00
Новости партнеров
Новости партнеров