Малкін головою зніс ворота "Нью-Йорка"

Але головним героєм матчу став голкіпер Флері

Євгєній Малкін у першому періоді поєдинку "Піттсбурга" проти "Нью-Йорк Рейнджерз" з такою швидкістю летів нас ворота Генріка Лундквіста, що зніс їх своєю головою.

Невгамовний Малкін таки досяг своєї мети і вразив ворота "Нью-Йорка". Але відбулося це у дебюті другого періоду. Російський вундеркінд взяв участь у другому і останньому взятті воріт Лундквіста. Його передачею скористався Стів Саліван – 2:0.

Для Малкіна цей результативний ассист став сороковим у поточному регулярному чемпіонаті. Додамо ще 33 закинуті шайби, і побачимо, що Малкін більш ніж впевнено почувається на першому місці у списку бомбардирів Ліги.

Однак головним героєм став не він, а його партнер по команді Марк-Андре Флері. Канадський голкіпер, відстоявши третю гру на нуль у цьому сезоні, повторив клубний рекорд Піттсбурга. Всього за кар’єру Флері провів 22 сухих поєдинки. За цим показником він зрівнявся з Томом Баррассо, якому належав попередній рекорд.

Український нападник "Нью-Йорку" Руслан Федотенко участі у цьому поєдинку не брав.