матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Малкін може зіграти у Швейцарії

У Росії чекають на локаут у НХЛ і на приїзд Ковальчука

Російський агент нападника "Піттсбург Пінґвінз" Євгенія Малкіна та захисника "Оттава Сенаторз" Сергія Гончара Геннадій Ушаков вже шукає можливості працевлаштування своїх клієнтів на випадок локауту у НХЛ.

"Як тільки з’явилися передумови для локауту в НХЛ, ми почали пошук варіантів працевлаштування Жені та Сергія Гончара за межами НХЛ. Ніхто поки не знає, де вони можуть провести сезон. Женя може зіграти і в Швейцарії", - заявив "Известиям" Ушаков.

Інший агент, В’ячеслав Махренський впевнений, що практично гарантоване працевлаштування в Росії російським воротарям з НХЛ, зокрема його підопічним Сергію Бобровському і Семену Варламову.

"Енхаелівські воротарі Сергій Бобровський, Семен Варламов, а також Ілля Бризгалов входять у сферу інтересів російської збірної. Це дозволить клубам, які їх залучать, вивести контракти цих голкіперів з-під стелі зарплат. Але підписувати їх стануть тільки у той момент, коли стане зрозуміло, що локаут буде затяжним і вони зможуть відіграти в КХЛ весь сезон. Це стосується не тільки воротарів, але будь-якого гравця. Підписувати енхаелівця на пару місяців клубам КХЛ немає ніякого сенсу", - наголосив агент.

У той же час Юрій Ніколаєв, який представляє у Росії інтереси іншого зіркового форварда Іллі Ковальчука, дуже сподівається на локаут за океаном, оскільки вважає, що це піде на користь російському хокею.

"Я за те, щоб у них був локаут. Я чекаю на нього! Це все на користь російському хокею", - заявив агент.

Нагадаємо, що у НХЛ триває переговорний процес щодо укладення нової колективної угоди. Днями НХЛ звернулася до профспілки гравців (НХЛПА) з першим проектом угоди, згідно з яким частка гравців у розподілі виручки знижується з 57% до 46%. Також гравці повинні будуть провести мінімум 10 сезонів, щоб отримати право стати необмежено вільним агентом. Крім того, проект нової колективної угоди передбачає відмову від нинішньої системи арбітражу, а також збільшення терміну стандартних контрактів новачків з трьох до п’яти років.

Профспілка гравців ще не висунула свої зустрічні вимоги, однак якщо сторонам не вдасться домовитися до 15 вересня, на лігу очікує локаут.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров