Малкін отримав "Арт Росс Трофі"

Стемкос став найкращим снайпером

Володарем престижної особистої нагороди за підсумками регулярного сезону НХЛ – "Арт Росс Трофі", яку отримує гравець, що набрав найбільше очок за системою гол плюс пас, став Євген Малкін.

Російський форвард "Піттсбурга" виграє в цій номінації вже вдруге. На рахунку Малкіна 109 очок та значний відрив від Стівена Стемкокса з "Тампи" (97 очок) та Клода Жиру ("Філадельфія", 93 очки).

Зігравши 75 матчів, Малкін відзначався результативними діями в 60 з них. Його гол у ворота "Філадельфії" в останньому поєдинку регулярного чемпіонату став 50-м для росіянина, а це особистий рекорд 25-річного російського хокеїста. 

"Моріс Рішар Трофі" – приз найкращому снайперу регулярного сезону НХЛ - дістався Стівену Стемкоксу. Цю нагороду 22-річний канадський форвард "Тампа-Бей" виборює вже вдруге в кар’єрі.

Закинувши у матчі проти "Вінніпега", Стемкокс досягнув показника в 60 шайб, що на 10 голів більше ніж у найближчого переслідувача - Євгена Малкіна з "Піттсбурга".

Востаннє межу в 60 шайб вдавалось перетнути Олександру Овечкіну чотири роки тому, коли росіянин відзначився 65 разів.

"Вільям Дженнінгс Трофі", відзнака голкіперам команди, яка пропустила найменше шайб в регулярці, дісталася Брайану Елліоту та Яраславу Галаку з "Сент-Луїса". У ворота "блюзменів" цього сезону влетіло 165 шайб - найкращий показник надійності в лізі.

При цьому  Елліот та Галак на двох зробили 15 шат-аутів – повторення рекорду НХЛ, встановленого ще у 1970 році "Чикаго".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров