Малкін сумує за Кросбі

Агент канадської зірки вже вийшов на "Магнітку"

Хокейний агент зіркового нападника "Піттсбург Пінгвінз" Сідні Кросбі спілкувався з віце-президентом магнітогорського "Металурга" Геннадієм Величкіним щодо можливої угоди клуба з його клієнтом на час локауту у НХЛ. Про це розповів партнер Кросбі за "Піттсбургом", а нині гравець "Магнітки" Євген Малкін.

"Усі чекають [на Кросбі]. Знаю, що його агент телефонував Величкіну. Але поки конкретики ніякої немає. У Кросбі досить велика страховка. Не знаю, як він буде ці моменти залагоджувати"
, - сказав Малкін у інтерв’ю виданню Sportbox.ru.

Російський нападник зізнався, що йому не вистачає його канадського партнера по команді.

"Грати з таким партнером - задоволення. Він кращий хокеїст світу. Звичайно, сумую і за ним, і за "Піттсбургом". Можна сказати, це мій другий дім. Але так склалися обставини, що тепер граю тут. Для російських гравців це тільки у радість. Виступаємо на своїй землі у своїх улюблених палацах"
, - наголосив Малкін.

Він також розповів, що ще не визначився з тим, чи проголосує за  розпуск профспілки гравців НХЛ, процедура якого була запущена у минулу неділю. За словами хокеїста, він планує обговорити це питання з іншими гравцями, адже судові процеси, які відбудуться після розпуску профспілки, можуть тривати досить тривалий час.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров