Малкін закидає першу шайбу у КХЛ

"Магнітка" знищила празький "Лев"

Магнітогорський "Металург" у домашньому матчі в рамках чемпіонату КХЛ завдав нищівної поразки "Леву" з Праги.

Поєдинок, що відбувся 27 вересня, закінчився з рахунком 6:1 (1:1 5:0 0:0) на користь підопічних Пола Моріса. Ворота гостей вразили Денис Платонов (6-та хвилина), Сергій Мозякін (24), Віктор Антіпін (25 та 32), Дмитро Казіонов (27) та Євген Малкін (40).

Відзначимо, що для зіркового форварда "Пітсбург Пінґвінз" цей гол став першим після його повернення у рідний клуб на час локауту у НХЛ. Загалом у цьому поєдинку Малкін заробив три очки, крім закинутої шайби двічі асистувавши своїм партнерам по команді.

Також двічі допоміг у взятті воріт пражан і інший енхаелівець "Магнітки" Сергій Гончар.

Єдиний гол "Лева" записав на свій рахунок Александр Пікар на 9-й хвилині поєдинку.

У наступному матчі 29 вересня "Металург" прийме у себе вдома братиславський "Слован", а "Лев" зіграє на виїзді з челябінським "Трактором".