Матч плей-оф врятували нововведення на АТЕКу

"Компаньйон" виконав майже усі вимоги ПХЛ

Систему "Відео-гол" на АТЕКу встановили не дарма. В останніх двох матчах на цій ковзанці суддям довелося користуватися послугою повторів.

В  четвертому поєдинку півфінальної серії між "Компаньйоном" та "Соколом" система допомогла підопічним Олександра Годинюка відкрити рахунок у матчі.

Система "Відео-гол" – не єдина умова, яка стояла перед керівництвом "Компаньйону", аби команді дозволили на АТЕКу проводити домашні матчі. За словами президента ПХЛ Юрія Загороднього, "Компаньйон" виконав майже усі вимоги.

І щоб не говорили про холоднечу на катку та її незручність для вболівальників, майже усі хокеїсти погоджуються в одному - лід тут чи не найкращий в Україні.

Хоча грати на цій ковзанці згодні не лише представники "Компаньйону".

"Ви даремно цю арену ображаєте, якби не вона не, не було би Матвійчука, Годинюка, Бобровникова. Лід дуже хороший: гладенький, швидкий. Єдине, уболівальників шкода", - розповів гравець "Соколу" Олександр Матвійчук.

Нагадаємо, у четвертому матчі півфінальної серії ПХЛ "Сокіл" переміг "Компаньйон-Нафтогаз" і таким чином, повів у серії до чотирьох перемог 3:1.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров