матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные

Матч плей-оф врятували нововведення на АТЕКу

"Компаньйон" виконав майже усі вимоги ПХЛ

Систему "Відео-гол" на АТЕКу встановили не дарма. В останніх двох матчах на цій ковзанці суддям довелося користуватися послугою повторів.

В  четвертому поєдинку півфінальної серії між "Компаньйоном" та "Соколом" система допомогла підопічним Олександра Годинюка відкрити рахунок у матчі.

Система "Відео-гол" – не єдина умова, яка стояла перед керівництвом "Компаньйону", аби команді дозволили на АТЕКу проводити домашні матчі. За словами президента ПХЛ Юрія Загороднього, "Компаньйон" виконав майже усі вимоги.

І щоб не говорили про холоднечу на катку та її незручність для вболівальників, майже усі хокеїсти погоджуються в одному - лід тут чи не найкращий в Україні.

Хоча грати на цій ковзанці згодні не лише представники "Компаньйону".

"Ви даремно цю арену ображаєте, якби не вона не, не було би Матвійчука, Годинюка, Бобровникова. Лід дуже хороший: гладенький, швидкий. Єдине, уболівальників шкода", - розповів гравець "Соколу" Олександр Матвійчук.

Нагадаємо, у четвертому матчі півфінальної серії ПХЛ "Сокіл" переміг "Компаньйон-Нафтогаз" і таким чином, повів у серії до чотирьох перемог 3:1.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров