Матчі плей-оф на Заході пройшли без сюрпризів

Фаворити здобувають перемоги

В усіх поєдинках чвертьфінальних серій плей-оф Західної конференції КХЛ, що відбулися 21 лютого, перемогу здобули господарі.

Пітерський СКА врахував помилки не досить результативної першої гри проти підмосковного "Атланта" і цього разу відправив у його ворота одразу сім сухих шайб (1:0, 2:0, 4:0). Кевін Далмен (26:13, 44:42) та Антон Бурдасов (43:01, 45:14) відзначились дублями. Ще по голу на свій рахунок записали Олександр Кучерявенко (18:28), Михайло Варнаков (26:47) і Віктор Тихонов (59:34).

ЦСКА знову лише у овертаймі, причому аж у другому, зумів здобути перемогу над празьким "Левом" - 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0). У "армійців" шайби закидали (14:56), Яків Рилов (57:58) та переможну Ігор Григоренко (89:36). У пражан, які проґавили перемогу за дві хвилини до кінця основного часу, відзначились Ніклас Даніельссон (22:17) і Міхал Бірнер (44:23).

Так само у додатковий час закінчився інший московський матч - між місцевим "Динамо" та братиславським "Слованом". Рахунок у зустрічі - 3:2ОТ (1:0, 1:2, 0:0, 1:0). Якуб Петружалек вивів господарів вперед (01:14), однак словаки відповіли їм двома шайбами - Маріо Ближняка (25:56) та Романа Кукумберга (30:20). Втім, дубль Олексія Сопіна (32:50, 71:46), якому двічі асистував українець Костінтин Касянчук, приніс перемогу "динамівцям".

І нарешті ярославський "Локомотив" зумів зрівняти рахунок у серії, обігравши удома "Сєвєрсталь" з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 1:0). У складі переможців голи на рахунку Данила Альпакова (12:02) та Стаффана Кронваля (41:01). Череповчани відповіли шайбою Олександра Рязанцева (38:41).

Таким чином, за підсумками двох матчів у серіях до чотирьох перемог СКА, ЦСКА та "Динамо" ведуть з рахунком 2-0, у "Локомотива" із "Сєвєрсталлю" нічия 1-1.