Матікайнен офіційно очолив "Авангард"

Фін вирушає з командою на передсезонний збір

Новим головним тренером омського "Авангарду" призначений Петрі Матікайнен. За повідомленням прес-служба клубу, з фінським фахівцем укладено трирічну угоду.

"Ми отримали хороші рекомендації авторитетних європейських фахівців і гравців про Петрі. Для нас важливим стало й те, що він сповідує сучасний хокей і зможе привнести нові грані у стиль нашої команди", - відзначив з приводу призначення нового наставника команди президент "Авангарду" Олександр Стерлягов.

Керівник клубу розповів, що рішення про призначення Матікайнена головним тренером "Авангарду" було прийняте минулої середи після зустрічі з губернатором на раді директорів клубу.

Новий головний тренер вже приступив до виконання своїх обов’язків і зараз вирушає разом з командою на плановий передсезонний збір.

Останній сезон Матікайнен працював на посаді головного тренера у фінському клубі ХІФК. Крім того фахівець протягом багатьох років був помічником головного тренера національної та молодіжної збірних Фінляндії, завоювавши разом зі збірною золоті медалі на чемпіонаті світу-2011.

Нагадаємо, що попередник Матікайнена на посаді головного тренера "Авангарду" також фін Раймо Сумманен залишив клуб у міжсезоння, розірвавши чинну річну угоду за обопільною згодою сторін. Про можливе призначення Матікайнена російська преса повідомляла напередодні.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Армреслинг. Всеукраинский открытый турнир Olimpia Open Cup
01:30
Новости партнеров
Новости партнеров