МЧС. Фінляндія - чемпіон світу

Фіни в Мальме здолали господарів змагань шведів

Молодіжна збірна Фінляндії виборола право називатися найсильнішою серед своєї вікової категорії. Команда Суомі здолала господарів змагань збірну Швеції.

Суперники виявилися гідними фіналу та одне одного. В цьому матчі команди грали в "наздоганялки". Фіни ведуть, шведи відіграються. Так було двічи. За гостей відзначилися Еса Ліндел та Саку Маеналанен. У господарів закидали Лукас Волмарк та Крістіан Джоос. Сирена після третього періоду зафіксувала нічийний рахунок - 2:2.

Овертайм. І вже на 10-й доданій хвилині своє слово сказав фінський захисник Растос Рістолайнен. У підсумку - 3:2 на користь фінської молодіжки.

Нагадаємо, в матчі за третє місце зійшлися збірні Канади та Росії . Перемогу з рахунком - 2:1 відсвяткувала російська молодіжка.