Новость

Медведєв: Потрібно було тримати Дадонова

| Хоккей

"Ак Барс" готувався до швидкої гри, однак помилився

"Ак Барс" готувався до швидкої гри "Донбасу", однак припустився кількох грубих помилок у обороні і програв матч, розповів після поєдинку захисник казанської команди Євген Медведєв.

"Швидка команда, добре укомплектована, є хороші виконавці, які можуть вирішити, закинути. Що стосується нас, то, звичайно, готувалися до швидкої гри, ми очікували, що суперник буде добре грати в атаці, але нажаль припустилися кількох грубих помилок у захисті, що як наслідок привело до поразки. Сьогодні вдалося забити два голи у більшості. Думаю, що це завдяки роботі на тренуваннях. Закидаємо, результат є - значить йдемо у правильному напрямку"
, - наголосив оборонець "Ак Барса".

Медведєв визнає свою помилку, яка призвели до вирішального взяття воріт у овертаймі нападником донеччан Євгеном Дадоновим.

"Потрібно було тримати його. За спину пришвидшився, і я не встиг його заблокувати від шайби. Молодий хлопець старається, працює. Хочеться побажати йому удачі, успіхів і побільше перемог. Тим паче він земляк, за земляків ми завжди переживаємо і тримаємо кулаки"
, - сказав гравець казанської команди.

Нагадаємо, що напередодні "Донбас" у домашньому поєдинку переміг дворазового володаря Кубка Гагаріна казанський "Ак Барс" (3:2ОТ). Переможну шайбу у додатковий час закинув Євген Дадонов.

Комментарии (0)
Новости партнеров