Новость

"Медвешчак" засмутив СКА

| Хоккей

Могутній лідер поступився "економному" новачку

Загребський "Медвешчак" завдав сенсаційної поразки лідеру чемпіонату КХЛ з Санкт-Петербурга. У домашньому поєдинку хорвати обіграли могутній СКА в серії буллітів.

Поєдинок, що відбувся 24 вересня у Загребі, завершився з рахунком 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0).

У складі господарів закинутими шайбами відзначились Метью Карле (04:07, біл.), Райан Веске (24:30, біл.), Метт Мерлі (41:40) та знову Райан Веске, який влучно виконав переможний булліт. Армійці з Неви відповіли дублем Іллі Ковальчука (01:03, 55:03) та шайбою Романа Червенки (53:29). Саме український легіонер СКА Олексій Понікаровський асистував Червенці, коли той замикав передачу у контрнаступі.
 
Зазначимо, що "Медвешчак" у дев’яти стартових матчах сезону здобув лише другу перемогу. Хорвати наразі посідають 12-ту сходинку у Західній конференції (8 очок). Пітерці програли вдруге поспіль, але після дев’яти ігор мають у своєму доробку комфортні 22 бали і очолюють  загальну таблицю КХЛ.

Нагадаємо, що  згідно із таблицею зарплатних бюджетів клубів, новачок ліги "Медвешчак" витрачує на виплату своїм гравцям "економні" 5,4 млн. доларів, в той час як пітерські "армійці" за найближчий рік сумарно виплатять хокеїстам на зарплати 38 (!) мільйонів доларів (і це без врахування зірки Іллі Ковальчука).

Комментарии (0)
Новости партнеров