Мікульчик: У другому і третьому періодах зіграли добре

Гравцям не вистачає майстерності
27 октября 2012г. 11:11

Головний тренер донецького "Донбасу-2" Олег Мікульчик попри поразку від київського "Сокола" у регулярному чемпіонаті залишився задоволений діями своїх підопічних, повідомляє прес-служба клубу.

"

Ми просили хлопців зіграли як вони можуть, показати на що здатні. Навіть поступаючись в рахунку наші гравці не відступали від свого. У другому і третьому періодах ми зіграли добре. У першому періоді суперник мав перевагу, але надалі ми змогли вирівняти гру і трохи перевершували суперника. У нас були моменти, для того, аби вирвати перемогу, але ми ними не скористалися. Не вистачило майстерності. Щодо булітів - це лотерея. Пощастило - не пощастило? Щастить найсильнішому. Втім, грою хлопців я залишився задоволений
", - підкреслив Мікульчик.

Нагадаємо, що свій матч регулярної першості ПХЛ, що пройшов 26 жовтня, "Донбас-2" програв "Соколу" за булітами - 2:3Б.