матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

Мікульчика злякали шість пропущених шайб

Тренер не задоволений такою перемогою

У головного тренера "Донбасу-2" Олега Мікульчика, попри перемогу його команди над львівськими "Левами", є серйозні зауваження до своїх підопічних щодо гри у захисті.

"Не можу сказати, що гра якоїсь з ланок мене повністю задовольнила. За такої гри можна закинути двадцять шайб і не бути впевненим, що виграєш. Краще закинути одну і бути впевненим, що не пропустиш. Потрібно попрацювати над цими моментами, щоб краще зіграти в обороні в наступних іграх"
, - заявив після поєдинку Мікульчик.

Він наголосив, що вірить у своїх підопічних, однак за результатами цього матчу не став виділяти гру жодного з них.

"З одного боку закинули дев’ять шайб - це добре, з іншого, пропустили шість - забагато. Це мене непокоїть. Погано зіграли в обороні, довелося змінити по ходу матчу воротаря. Не повинна команда пропускати шість голів. Є до хлопців зауваження"
, - наголосив головний тренер "Донбасу-2".

Нагадаємо, що напередодні друга команда "Донбасу" здобула перемогу над львівськими "Левами" у надрезультативному виїзному матчі, який закінчився з рахунком 9:6 на користь донеччан.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
20:30
Дзюдо. Чемпионат Украины. Ветераны. Премьера
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров