Новость

Мілош Голан не забуде перемогу над "Білим Барсом"

| Хоккей

Команда повинна зміцнювати свої позиції

Головний тренер київського "Беркута" Мілош Голан після перемоги над аутсайдером першості "Білим Барсом" не приховував свого задоволення від результату.

"

У цьому матчі ми закинули десять найкрасивіших шайб, а у минулому - сім. Я сподіваюся, що ми не забудемо, як ми закидали ці шайби, адже наступна гра у нас з "Компаньйоном". Радію, що молоді гравці проявили себе добре: я дав їм можливість повноцінно зіграти в останніх двох іграх і був радий, як вони провели ці зустрічі. У "Білого Барса" були можливості закинути нам шайби у перших двох змінах, але Ян Хован зіграв добре, після чого наша гра стабілізувалася
", - підкреслив наставник.

Крім того, попри дванадцяту перемогу "Беркута" у тринадцяти матчах чемпіонату ПХЛ, Голан прагне закріпити свої лідерські позиції.

"

В нас попереду дуже важка гра проти "Компаньйона". Я ще не визначився зі складом на наступну гру, яка буде останньою перед великою перервою. Нам потрібно перемагати і зміцнювати свої лідерські позиції у турнірній таблиці. Ми повинні грати кожну гру як проти найсильнішого суперника
", - наголосив Голан.

Нагадаємо, що свій матч регулярного чемпіонату ПХЛ, що пройшов 22 жовтня,  "Беркут" виграв у "Білого Барса" з рахунком 10:1.

Комментарии (0)
Новости партнеров