Сегодня 7 3
Завтра 12 5

Мінське "Динамо" завдало поразки "Атланту"

Пекка Рінне провів перший поєдинок за мінчан

Хокеїсти мінського "Динамо" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ виявилися сильнішими за підмосковний "Атлант".

Матч, що пройшов 30 вересня на "Мінськ-Арені", завершився з рахунком 3:2 (1:2, 2:0, 0:0) на користь господарів.

Гості першими вийшли вперед завдяки влучному кидку Миколи Лемтюгова на 4-й хвилині зустрічі. Пізніше Ігор Ігнатушкін (13-а хвилина) подвоїв перевагу. Мінчани відповіли голами Лібора Пивка (17), Шарля Лінгле (22) і Теему Лайне (27).

Відзначимо, що у цьому матчі за білорусів дебютував фінський голкіпер команди НХЛ "Нешвілл Предаторз" Пекка Рінне, який запам’ятався 24-а сейвами.

Нагадаємо, що свій попередній спаринг "Динамо" виграло у "Амура" 3:2, а "Атлант" за булітами здолав "Вітязь" 5:4Б.