Завтра 15 0

Мінське "Динамо" завдало поразки "Донбасу"

Донеччани без бою не здалися

Донецький "Донбас" вдруге за сезон поступився мінському "Динамо".

Поєдинок регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 27 грудня у Мінську, закінчився з рахунком 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) на користь господарів льоду.

Перемогу їм принесли влучні кидки Джеффа Плетта (6-та хвилина), Андрія Стася (18-та) та Теему Лайне (21-ша).

"Донбас" зумів відповісти мінчанам єдиною шайбою капітана команди Руслана Федотенка на 59-й хвилині. Вона стала для українського форварда вже восьмою у нинішньому чемпіонаті КХЛ.

Після цього поєдинку "Донбас" (52 очки) поки зберігає свою сьому сходинку у турнірній таблиці Західної конференції. "Динамо" (48 очок) залишається на десятій.

Нагадаємо, що 11 жовтня у першому поєдинку цих суперників, який пройшов у Донецьку, "Донбас" також поступився мінчанам (4:5).