матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Між НХЛ та хокеїстами утворилася прірва

Сторони звинуватили одна одну і розійшлися

Повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен висловив своє розчарування тим, що профспілка гравців досі не висунула своїх повноцінних пропозицій щодо нової колективної угоди, і заявив про наявність великої прірви у поглядах на світ між хокеїстами і власниками клубів.

"Я думаю, буде чесно сказати, що ми оцінюємо пропозиціє і її економічне значення по-іншому, ніж профспілка. Я думаю, з багатьох питань ми дивимося на світ по-різному. Я не впевнений, що є розуміння економічної ситуації у сучасному світі, - я маю на увазі великий світ та спортіндустрію, беручи до уваги нещодавні події у НФЛ та НБА", - наголосив Беттмен, додавши, що часу для досягнення компромісу залишилося дуже мало.

У свою чергу голова профспілки гравців Дональд Фер висловив обурення з приводу порівняння хокею з іншими видами спорту, наголосивши що власники клубів, висунувши у липні свої пропозиції гравцям, самі створили прірву у переговорному процесі.

"Кожен спорт має свою економіку", - наголосив Фер.

Переговори по суті зайшли у глухий кут, оскільки у сторін на руках зовсім полярні пропозиції. Наступна зустріч між Фером та Беттменом відбудеться не раніше 22 серпня.

Нагадаємо, що і НФЛ, і НБА пережили локаути перед тим, як змогли досягнути домовленостей про скорочення частки гравців у виручці. Початкова пропозиція НХЛ передбачала зменшення частки гравців з 57 до 43 відсотків. У той час, як профспілка гравців вважає таке суттєве зменшення виручки своїх членів завеликим.

Термін дії нинішньої колективної угоди збігає 15 вересня, і якщо сторони не дійдуть згоди, НХЛ готова оголосити локаут.

Комментарии 0

Новости партнеров
00:00
Украина футбольная
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров