матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Між НХЛ та хокеїстами утворилася прірва

Сторони звинуватили одна одну і розійшлися

Повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен висловив своє розчарування тим, що профспілка гравців досі не висунула своїх повноцінних пропозицій щодо нової колективної угоди, і заявив про наявність великої прірви у поглядах на світ між хокеїстами і власниками клубів.

"Я думаю, буде чесно сказати, що ми оцінюємо пропозиціє і її економічне значення по-іншому, ніж профспілка. Я думаю, з багатьох питань ми дивимося на світ по-різному. Я не впевнений, що є розуміння економічної ситуації у сучасному світі, - я маю на увазі великий світ та спортіндустрію, беручи до уваги нещодавні події у НФЛ та НБА", - наголосив Беттмен, додавши, що часу для досягнення компромісу залишилося дуже мало.

У свою чергу голова профспілки гравців Дональд Фер висловив обурення з приводу порівняння хокею з іншими видами спорту, наголосивши що власники клубів, висунувши у липні свої пропозиції гравцям, самі створили прірву у переговорному процесі.

"Кожен спорт має свою економіку", - наголосив Фер.

Переговори по суті зайшли у глухий кут, оскільки у сторін на руках зовсім полярні пропозиції. Наступна зустріч між Фером та Беттменом відбудеться не раніше 22 серпня.

Нагадаємо, що і НФЛ, і НБА пережили локаути перед тим, як змогли досягнути домовленостей про скорочення частки гравців у виручці. Початкова пропозиція НХЛ передбачала зменшення частки гравців з 57 до 43 відсотків. У той час, як профспілка гравців вважає таке суттєве зменшення виручки своїх членів завеликим.

Термін дії нинішньої колективної угоди збігає 15 вересня, і якщо сторони не дійдуть згоди, НХЛ готова оголосити локаут.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
22:30
Артем Далакян:Новые высоты. Премьера
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров