"Молода Гвардія" перемогла "Хімік" (відео)

І знову у матчі рахунок 3:2
14 августа 2013г. 16:41

Українська "Молода Гвардія" здобула свою першу перемогу на передсезонному турнірі у російському Ступіно.

Матч з воскресенським "Хіміком", який відбувся 14 серпня, завершився з рахунком 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) на користь підопічних Олександра Годинюка.

Росіяни першими відкрили лік голам у зустрічі, коли в середині першого періоду (09:14) відзначився Соколов. Однак три шайби, закинуті Морозовим (24:49), Петранговським (26:48) та Захаровим (32:42) протягом восьми хвилин другої двадцятихвилинки, принесли успіх "Молодій Гвардії". "Хіміку" наприкінці матчу вдалося лише зменшити різницю у рахунку - влучний кидок на рахунку Смирнова (58:28).

Нагадаємо, що свій перший поєдинок на турнірі "молодогвардійці" за булітами програли ступінському "Капітану" (2:3Б), а напередодні з таким самим рахунком поступилися "Русскім Вітязям" (2:3).

16 серпня на українську команду очікує ще одна зустріч із "Хіміком" - у грі за третє місце.