"Гвардійці" здобули три очки у Москві

Команда Годинюка переграла "Червону Армію"

Донецька "Молода Гвардія" здобула вольову перемогу над московською "Червоною Армією" у матчі регулярного  чемпіонату МХЛ.

Поєдинок, що відбувся 14 листопада у Москві, завершився з рахунком 5:4 (1:0, 2:3, 2:1) на користь гостей з України.

У переможців шайби закидали Даніель Богдзюл (17:59), Роман Халіков (34:14, Лялька, Кальний), Ілля Декало (52:15, біл, Захаров, Нікіфоров) та двічі Вадим Щегольков (28:48, Паутов, Скрипець, 55:00, Декало, Кальний), який і встановив остаточний рахунок за п’ять хвилин до фінальної сирени. Господарі із системи ЦСКА відповіли голами Вадима Перескокова (31:13, біл.), Павла Подлубошнова (31:38, біл), Артема Прохорова (32:05, мен.) і Дениса Камаєва (49:42).

Особливо непросто для команди Олександра Годинюка склалася середина другого періоду, коли воротар Олег Дятлов тричі за 52 секунди діставав шайбу з власних воріт! Проте "гвардійці" не впали духом і здобули вольову перемогу над володарями Кубка світу серед молодіжних команд-2011!

Нагадаємо, що вже післязавтра, 16 листопада, ці дві команди проведуть ще одну зустріч, яка відбудеться також у Москві.