Молоді галичани виграли турнір у Польщі

"Галицькі леви" не зазнали жодної поразки

"Галицькі леви" з Новояворівська стали переможцями міжнародного юнацького турніру з хокею Sanok Open-2012, який пройшов у Польщі. Про це повідомляє  офіційний сайт ХК "Леви".

У турнірі брали участь п’ять команд, сформованих з юних гравців 2001/2002 рр. народження з Словаччини, Угорщини, України та Польщі.

За головний приз Sanok Open-2012 окрім "Галицьких левів" вели боротьбу "Тихі леви" (Тихи, Польща), ХК "Бардейов" (Словаччина), ХК "Дебрецен" (Угорщина) та господар турніру ХК "Санок" (Польща).

Переможець та призери визначалися в турнірі за коловою системою. За два дні кожна з команд провела по чотири матчі, які проводилися у форматі два періоди по 20 хвилин чистого ігрового часу. Особливістю проведення поєдинків було й те, що за кожне порушення правил замість вилучення призначався буліт.

"Галицькі леви" виграли у трьох поєдинках з чотирьох (8:4, 6:1, 3:1), а один матч закінчили у нічию (2:2).