Вчера 1 1
Вчера 1 1

Молодіжна збірна України програла італійцям

Вирішальним став третій період

Молодіжна збірна України зазнала поразки від команди Італії у своєму другому матчі на чемпіонаті світу U20 у групі В першого дивізіону, що проходить у Донецьку.

Поєдинок, який відбувся 12 грудня, закінчився з рахунком 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) на користь збірної Італії.

Підопічні Олександра Годинюка вийшли вперед на 15-й хвилині зустрічі. Як і у першій грі з британцями (2:1Б), голом відзначився нападник "Донбасу-2" Максим Мартишко.

На останній секунді другого періоду Марчелло Боргі рахунок зрівняв, а на 52-й хвилині Рафаель Андергассен вивів італійців вперед. Наставник українців після цього взяв тайм-аут і спробував налаштувати підопічних на гру. Однак у них нічого не вийшло, натомість супернику за секунди до закінчення матчу вдалося вразити вже порожні ворота українців.

Таким чином, збірна Італії набирає 6 очок і за цим показником наздоганяє лідера турніру команду Польщі. Українці з 2 набраними балами йдуть четвертими.