Сейчас 2 1
Завтра 11 5

Морозов врятував "Ак Барс" у Хабаровську

Долю матчу вирішили буліти

Нападник казанського "Ак Барса" Олексій Морозов реалізував вирішальний буліт і приніс своїй команді виїзну перемогу над хабаровським "Амуром".

Ігровий час матчу чемпіонату КХЛ, який відбувся 25 жовтня, закінчився з рахунком 2:2 (2:2, 0:0, 0:0, 0:0).

Вже на третій хвилині поєдинку гості реалізували першу у матчі більшість. Закинув Яркко Іммонен. На 11 хвилині господарі, також у більшості, відігралися завдяки точному кидку Олександра Осипова, а ще за дві хвилини Ігор Ожиганов в черговий раз у цьому поєдинку реалізував чисельну перевагу і вивів "Амур" вперед. Однак ще до завершення першого періоду Кирило Петров відновив рівновагу.

Оскільки більше шайб з гри суперникам закинути не вдалося, то долю поєдинку вирішили післяматчеві буліти, у яких сильнішими виявилися гості.

Після цієї перемоги "Ак Барс" набрав 37 очок і вийшов за цим показником на друге місце у Східній конференції. "Амур", в активі якого 23 бали, займає на Сході 11-е місце.