Вчера 12 8
Завтра 11 6

MVP плей-оф НХЛ втретє поспіль став американець

Кейн удостоєний Конн Сміт Трофі

Нападник "Чикаго Блекгоукс" Патрік Кейн визнаний найціннішим гравцем розіграшу Кубка Стенлі-2013, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

У понеділок після вирішального матчу фіналу плей-оф з "Бостон Брюїнз" повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен вручив форварду Конн Сміт Трофі.

"Це неймовірне відчуття. У мене паморочиться голова. Насправді мені важко навіть усвідомити, що відбувається протягом останніх двадцяти хвилин"
, - заявив Кейн під час церемонії нагородження.

Нагадаємо, що у шостому матчі серії, що відбувся 24 червня, "Чикаго" на виїзді вдалося здобути перемогу з рахунком 3:2, поступаючись 1:2 лише за дві хвилини до закінчення третього періоду, та завоювати другий за останні чотири роки Кубок Стенлі.

У нинішньому розіграші Кубка Стенлі 24-річний Кейн набрав 19 (9+10) очок у 23 матчах, ставши лише четвертим американцем, який був удостоєний Конн Сміт Трофі.

При цьому вже третій рік поспіль MVP плей-оф стає представник США. У 2012 році найціннішим гравцем Кубка Стенлі став голкіпер "Лос-Анджелеса" Джонатан Квік, а за рік до цього - воротар "Бостона" Тім Томас. А першим серед американців володарем Конн Сміт Трофі став захисник "Рейнджерз" Браян Літч, який завоював цей трофей у 1994 році.