Новость

На арені "Слована" дозволили грати у чемпіонаті КХЛ

| Хоккей

До Братислави інспектори більше не приїдуть

"Словнафт Арена", на якій у сезоні-2012/13 буде виступати в КХЛ братиславський "Слован", допущена до проведення матчів ліги.

"Словнафт Арена" - відмінна арена, і лише незначні недоліки залишилося усунути ", - повідомив директор КХЛ з контролю і процедурних питань Вадим Скоропупов.

У свою чергу генеральний менеджер "Слована" Марош Крайчі відзначив різницю між вимогами до проведення матчів у словацькій Екстралізі та КХЛ.

" Існують відмінності між вимогами матчів європейської першості і КХЛ, наприклад, нам необхідно збільшити висоту скла навколо льоду, вивісити прапори всіх країн-учасниць ліги: Словаччини, Росії, Латвії, Білорусії, Чехії, Казахстану, України. Зараз ми усуваємо недоліки, другої інспекції ліги до нас не буде", - заявив Крайчі.

Для "Слована" зроблено виняток, і остаточну документацію клуб повинен надати до серпня 20 - у зв’язку з виступом словаків у Європейському трофеї.

Словацький клуб - восьмиразовий чемпіон Екстраліги, володар Континентального кубка 2004 року. Домашні матчі команда проводить на "Словнафт Арені", що вміщує 10 000 осіб.

Комментарии (0)
Новости партнеров