На ЧС-2014 у Кореї працюватиме один арбітр з КХЛ

МФХ назвала людей, які розсудять Україну

Міжнародна федерація хокею оприлюднила імена суддів, які обслуговуватимуть чемпіонат світу-2014 у групі "А" першого дивізіону за участю збірної України.

Серед головних арбітрів є представник КХЛ - росіянин Олексій Анісімов. Цього сезону він обслуговував один матч за участю українського "Донбасу". В цьому поєдинку донеччани розгромили омський "Авангард" з рахунком 6:1 і заробили 12 хвилин штрафу проти 20 хвилин у суперників.

Інші головні судді: Маркус Брілл (ФРН), Крістофер Сіамага (США), Ян Грибик (Чех.), Андреас Кох (Швейц.), Ярі Леппаалхо (Фін.), Роберт Мюллнер (Слов.).

Лінійні судді: Маркку Бюзе (ФРН), Йонджін Чай (Пд. Кор.), Йоханнес Как (Швец.), Роман Кадерлі (Швейц.), Кенсуке Каназава (Японія), Томаш Пешек (Чех.), Джадсон Ріттер (США).

Нагадаємо, що чемпіонат світу у групі "А" першого дивізіону відбудеться з 20 по 26 квітня у Південній Кореї. Суперниками українців на цьому турнірі крім господарів будуть команди Австрії, Угорщини, Японії та Словенії.