На ювілейному матчі у Москві - аншлаг

Ветерани домовились зустрітися у Канаді

Майже 18 тисяч глядачів у Москві зібрав матч легенд радянського та російського хокею проти збірної світу, які зустрічались у рамках святкування ювілею Суперсерії СРСР-Канада 1972 року. Подивитись на матч знаменитих чемпіонів йшли родинами, побачивши які розумієш, наскільки сильними є хокейні традиції в обох країнах.

"Ми з Ванкувера, але поки живемо в Москві, де я працюю. Моя донька займається хокеєм і грає тут в "Мегаспорті" по неділях, а мій син тренується в хокейній школі "Динамо", - розповів один із вболівальників.

Власне матч вийшов не тільки розважальним, але й моментами доволі інтригуючим. Збірна світу виграла перший період, а Павло Буре марнував моменти. Хоча зрештою "Русская ракета" відзначилась трьома шайбами – найкращий результат матчу.

У збірній світу поряд з такими хокейними знаменитостями як Глен Андерсон грала й українська легенда - Дмитро Христич.

Кожний, хто виходив на лід - Третьяк, Касатонов, Якушев, Гусаров, Могильний та інші, - протягом своєї видатної кар’єри завоював любов вболівальників. А якщо і є на землі людина, яка не чула, наприклад, про Вячеслава Фетісова, то вона обов’язково стала б прихильником олімпійського чемпіона, побачивши його молодецьку гру за ветеранів.

Матч завершився перемогою збірної СРСР 7:5. Ветерани домовились зустрітися знову восени, але вже в Канаді.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
00:00
Новости партнеров
Новости партнеров