Наставник "Шеллефтео" може очолити ЦСКА

На Форсберга претендує кілька клубів КХЛ

Московський ЦСКА ще до кінця нинішнього сезону може очолити шведський фахівець Андерс Форсберг, який на даний момент очолює команду-лідера чемпіонату шведської Елітсерії "Шеллефтео АІК", повідомляють "Известия".

Керівництво "Шеллефтео" не може домовитися із 44-річним тренером щодо умов нового контракту, а термін дії старого закінчується у нинішньому сезоні. У зв’язку з цим Форсберг розглядає пропозиції і від інших клубів.

"Форсберг досі очікує, коли його запросять за стіл переговорів, хоч і почав розглядати пропозиції від інших клубів. Андерс дуже популярний на батьківщині. Відразу сім клубів, які виступають у Елітсерії, вже кличуть тренера до себе, виявляють інтерес також декілька клубів КХЛ. Швед веде переговори з клубами самостійно, у нього є пристойний досвід скаутської роботи в НХЛ, і ні до кого з російських агентів він не звертався"
, - розповів представник хокейного агентства Winners Олександр Черних.

Як повідомило виданню джерело у Швеції, одним з клубів, який розглядає кандидатуру Форсберга, є московський ЦСКА.

Нагадаємо, що керівництво армійського клубу під час паузи в регулярному чемпіонаті КХЛприпинило співпрацю з Валерієм Брагіним. Наразі виконуючим обов’язки головного тренера ЦСКА призначений його помічник В’ячеслав Буцаєв.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Фехтование. Открытый кубок Львова
03:30
Новости партнеров
Новости партнеров