Новость

Назаров: Час реалізувати потенціал українського хокею

| Хоккей

Фахівець вивчить нашу збірну "під мікроскопом"

Російський фахівець Андрій Назаров, який незабаром офіційно очолить донецький "Донбас", відвідає матчі між збірною України та чеховським "Витязем", щоб краще познайомитися з українськими хокеїстами.

"Я вже в славному південному Підмосков’ї. Справа в тому, що 8 і 9 квітня збірна України на чолі з десятьма представниками "Донбасу" в Чехові битиметься з "Витязем". Незважаючи на те, що я ще не представлений у якості головного тренера донецького клубу, активну роботу вже починаю. Ряд українських гравців мені запам’ятався ще за регулярним чемпіонату КХЛ, але тепер подивлюся на них у Чехові, що називається, під мікроскопом. У українського хокею серйозний потенціал - особливо на клубному рівні, і, як мені бачиться, приходить час його реалізовувати"
, - заявив Назаров в інтерв’ю "Спорт-Экспрессу".

Нагадаємо, що у п’ятницю ХК "Донбас" офіційно повідомив про те, що досягнув домовленостей з цим фахівцем про призначення його на посади головного тренера єдиного представника України у КХЛ.

Збірна України проведе з "Витязем" дві товариську зустрічі в рамках підготовки нашої національної команди до чемпіонату світу у групі "В" першого дивізіону, що відбудеться з 14 по 20 квітня в Донецьку.

Комментарии (0)
Новости партнеров