Вчера 10 5
Завтра 10 6

Назаров: Заграли нахабно і агресивно

Тренер донеччан похвалив Захарова і Торяника

Головний тренер "Донбасу" Андрій Назаров після перемоги в домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ над "Салаватом Юлаєвим" (4:2) підкреслив: його команда провалила перший період, а потім заграла нахабно і агресивно.

"Хочу подякувати хлопцям, був важкий матч
, - наводить слова Назарова офіційний сайт "Донбасу". -
Почали нервово і провалили перший період. Однак знайшли в собі сили відігратися, зломили щось всередині себе. Стали грати більш нахабно, агресивно і, як кажуть, пощастило, що забили два голи. Далі вже гра йшла до гола, і, напевно, нам пощастило з третім взяттям воріт. Добре, що в ситуації з великою кількістю травмованих у нас є така завзята молодь, як Захаров, Торяник. Вони не просто вливаються до складу, а приносять користь, забивають голи. Можна сказати, вирішальні голи
".

Що стосується травми Олега Пігановіча, то тренер повідомив, що вона несерйозна і вже в наступному матчі захисник "Донбасу" зможе вийти на лід.