Сейчас 4 3
Завтра 14 0

"Нешвілл" без Радулова переміг "Фінікс"

Всі шайби закинули ще у першому періоді

Хокеїсти "Нешвілл Предаторз" обіграли на своїй арені "Фінікс Койотс" і скоротили відставання у чвертьфінальній серії плей-офф Кубка Стенлі.

Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) на користь господарів. У складі переможців точними кидками відзначилися Девід Легуонд на 9-й хвилині і Майк Фішер на 10-й.

Російський нападник "Предаторз" Олександр Радулов не брав участь в грі через те, що був виведений зі складу команди за порушення командних правил.

"Фінікс" після трьох матчів веде в серії до чотирьох перемог з рахунком 2-1. Наступна зустріч відбудеться в суботу у Нешвіллі.