Вчера 14 5
Завтра 8 3

"Нешвілл" дотиснув "Чикаго" і виграв

Протистояння "Нешвілл" – "Чикаго", напевне, можна назвати центральним на Заході в рамках ігрового дня.

5-та та 6-та команди конференції гру розпочали доволі виважено і змінили рахунок на табло аж під кінець першого періоду. За господарів закинув Раян Саттер. У представників Іллінойсу взяттям воріт відповів Браян Біккел, якому вдався влучний кистьовий кидок.

Другий період пройшов за схожим сценарієм. На 18-й хвилині найкраще зорієнтувався на добиванні Нік Спелінг, який вивів "Предаторс" вперед – 2:1. Втім, "Яструби", які і так втратили чимало очок у попередніх поєдинках, здаватися наміру не мали. Маріан Хосса на 6 хвилині третього періоду знову робить рахунок рівним – 2:2.

Надалі гра не надто тішила моментами, а тому все йшло до чергової шайби, яка й мала визначити переможця. Влучний слепшот Раяна Елісса за п’ять хвилин до сирени забезпечив успіх "Нешвілу" 3:2. А "Блекгоукс" зазнали 9-ї поразки поспіль.