матч-центр
Вчера 7 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 6
Завтра 11 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 6
Завтра 11 4
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ готується оголосити локаут

Пропозиція хокеїстів лігу не влаштувала

Національна хокейна ліга готується до локауту на випадок, якщо до 15 вересня між лігою та її гравцями не буде досягнуто домовленості про укладення нової колективної угоди. Про це заявив повноважний комісар ліги Гері Беттмен, повідомляє ESPN.

"Я ще раз підтверджу те, про що профспілці говорилося багато разів протягом останніх 9-12 місяців, а саме, що часу стає все менше, і власники не готові працювати за нині діючою колективною угодою ще один сезон. Тому ми повинні домовлятися і робити це швидко", - наголосив Беттмен.

Нагадаємо, що переговори між профспілкою гравців та НХЛ щодо укладення нової колективної угоди вже тривають протягом шести тижнів, при цьому між сторонами є серйозні розбіжності у поглядах, які потрібно вирішити протягом 5 тижнів, що залишилися.

Днями керівник профспілки Дональд Фер запропонував не закривати лігу, якщо домовленостей не вдасться досягнути вчасно, а розпочинати сезон за старою колективною угодою.

Ліга вже висунула свої пропозиції щодо нової колективної угоди, які передбачають зменшення частки гравців у розподілі виручки з 57% до 46%, збільшення до 10 років терміну, після якого гравець зможе стати необмежено вільним агентом, обмеження контрактів 5-ма роками тощо.

Планується, що профспілка гравців висуне свої зустрічні пропозиції на наступному тижні під час чергового раунду переговорів, який пройде у Торонто. Однак вже зараз представники гравців наголошують на значних розбіжностях у позиціях. "Між нами ціла прірва", - заявив з цього приводу Дональд Фер.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров