матч-центр
Вчера 14 3
Сейчас 0 0
Сегодня 14 5
Завтра 6 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 14 3
Сейчас 0 0
Сегодня 14 5
Завтра 6 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

НХЛ попросила хокеїстів про тайм-аут

Сторони більше не знають, як вести діалог

Повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен запропонував на два тижні призупинити переговорний процес щодо підписання нової колективної угоди між лігою та хокеїстами, повідомляє CBC.ca з посиланням на власні джерела.

Пропозиція пролунала після того, як Беттмен у середу поспілкувався по телефону з головою профспілки гравців Дональдом Фером, під час якої останній заявив, що не знає, як сторонам вийти з нинішньої патової ситуації.

Керівник профспілки одразу не зміг відповісти на пропозицію представника НХЛ щодо тайм-ауту у переговорах, пославшись на те, що має обговорити цю ідею з гравцями. Відзначимо, що представники хокеїстів притримуються тієї позиції, що переговори завжди краще, ніж відсутність діалогу.

"Ми віримо, що більше шансів досягнути прогресу тоді, коли ми зустрічаємося. Тому ми готові до зустрічі. Якщо ж вони дійсно не хочуть зустрічатися, то це буде вже втретє за останні три місяці, коли вони згортають діалог, говорячи, що не зустрінуться з нами, доки гравці не приймуть їхні умови"
, - наголосив з цього приводу брат Дональда Фера Стів, який є спеціальним представником профспілки у переговорах з лігою.

Нагадаємо, що минулого тижня кілька днів поспіль між НХЛ та профспілкою тривали переговори, які давали надію на швидке відновлення роботи ліги. Однак все різко обірвалося у п’ятницю. Після чого ще одна зустріч відбулася у неділю, проте на ній обговорювали лише питання контрактів хокеїстів, і тривала вона усього 90 хвилин.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

Наразі вже скасовані 326 ігор регулярного чемпіонату, які мали відбутися до 30 листопада.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров