матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ пропонує розпочати сезон з 2 листопада

Ліга пішла на поступки гравцям

У вівторок представники НХЛ зробили нову пропозицію профспілці гравців ліги, яка передбачає старт повного регулярного сезону з 2 листопада 2012 року, повідомляє TSN.

"У нас залишилося дев’ять чи десять днів на те, щоб усе підписати, поставити печатки і доставити одне одному документи", - заявив з цього приводу повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен.

За новою пропозицією, доходи ліги ділитимуться порівну 50/50 між гравцями та клубами, на відміну від першої пропозиції представників клубів, яка передбачала зменшення частки гравців з 57% до 46%. Крім того, за словами Беттмена, зарплата хокеїстів за діючими контрактами збережеться у повному обсязі.

Новий розподіл доходів у фактичних цифрах означатиме, що з 3,3 мільярдів доларів, які на даний момент становлять річний дохід НХЛ, гравці втрачатимуть 231 мільйон щорічно у зв’язку зі зменшенням їхньої частки на 7%.

У разі прийняття даної пропозиції у сезоні-2012/2013 кожна команда, як і планувалося за календарем, проведе по 82 матчі, а щоб компенсувати жовтень, коли матчі не проводились через локаут, кожна команда може проводити по додатковій зустрічі що п’ять тижнів.

"Хотілося б вірити, що це буде хорошою відправною точкою, і ми зможемо рухатись вперед і досягти домовленості", - так прокоментував нову пропозицію НХЛ голова профспілки гравців Дональд Фер.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ було оголошено після того, як 15 вересня закінчився термін дії попередньої колективної угоди між лігою та гравцями, а щодо нової угоди сторони не змогли досягнути компромісу.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров