матч-центр
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 9 4
Завтра 7 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 11 4
Сейчас 0 0
Сегодня 9 4
Завтра 7 6
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

НХЛ скасовує "Зимову класику"

Світовий рекорд встановити не вдасться

У НХЛ готуються скасувати "Зимову класику". Офіційно відповідне рішення може бути оголошене у найближчі четвер-п’ятницю, повідомляють північноамериканські ЗМІ.

Традиційний матч просто неба цього сезону мав відбутися 1 січня на ковзанці університету Мічигану. Договір про оренду, який НХЛ уклала з навчальним закладом, передбачає можливе скасування поєдинку до 2 листопада через припинення роботи ліги.

Документом також передбачений штраф у розмірі 100 тисяч доларів, який організатори мають заплатити у разі непроведення гри. Якщо ж ліга скасує матч після 3 листопада, на неї будуть накладатися додаткові фінансові санкції.

Цьогорічна "Зимова класика", у якій мали зіграти "Торонто Мейпл Лівз" та "Детройт Ред Вінґз", могла стати найпопулярнішою за свою шестирічну історію. Організатори очікували зібрати натовп глядачів, який зміг би побити світовий рекорд у 104173 осіб, встановлений у 2010 році.

Джерело TSN також повідомляє, що окрім "Зимової класики" будуть скасовані також і інші турніри на відкритому повітрі, зокрема молодіжні, університетські тощо.

Відзначимо, що цього сезону у турнірі вперше мала взяти участь канадська команда.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо укладення нової досягти не вдалося.

 У лізі вже скасовані матчі регулярного чемпіонату до 30 листопада, втрати від непроведення яких, за словами віце-комісара НХЛ Біла Дейлі, становлять 720 мільйонів доларів.

За оцінками фахівців, втрати від скасування "Зимової класики" також значні. Ліга могла залучити 3 мільйони доларів лише від спонсорів заходу, не рахуючи продажу квитків, реалізації сувенірної продукції тощо.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Экстремальный спорт
16:00
Новости партнеров
Новости партнеров