НХЛ скасувала передсезонні матчі

У лізі урізали зарплати і очікують скорочень штату

У зв’язку з локаутом у Національній хокейній лізі персонал НХЛ з 1 жовтня буде переведено на чотириденний робочий тиждень, а заробітна плата буде урізана на 20%. Про це заявив повноважний комісар ліги Гері Беттмен на черговій внутрішній нараді у середу, повідомляє TSN.

Крім того НХЛ проінформувала громадськість про скасування передсезонних ігор, які мали пройти з 23 по 30 вересня, та перенесення на сезон 2013/2014 турніру "Kraft Hockeyville".

На відміну від локауту у сезоні-2004/2005, коли більш ніж 50% працівників ліги були звільнені майже одразу після початку локауту, зараз керівництво НХЛ можливість тимчасового звільнення працівників. Однак присутні на нараді у НХЛ стверджують, що їх попередили про можливе скорочення штату у майбутньому.

За інформацією джерел, Беттмен та його заступник Білл Дейлі відмовилися від своєї зарплати на час локауту, а голова профспілки Дональд Фер не отримував свою ще з липня.

Нагадаємо, що низка клубів ліги, зокрема "Оттава" та "Флорида", вже пішли на тимчасове звільнення працівників чи переведення персоналу на чотириденний робочий тиждень. Тим часом як гравці НХЛ продовжують шукати собі місця у заокеанських клубах.

 Локаут у НХЛ було оголошено 15 вересня після того, як збіг термін дії колективної угоди між гравцями та лігою, а новий договір сторонам так і не вдалося підписати.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
14:30
Новости партнеров
Новости партнеров