Новость

НХЛ та гравців розділяють 182 млн доларів

| Хоккей

Ліга не йде назустріч профспілці

Голова профспілки гравців НХЛ Дональд Фер заявив, що керівництво ліги не йде назустріч гравцям, незважаючи на усі спроби останніх досягти домовленості щодо колективної угоди.

"

У середу гравці представили свою пропозицію, в якій пішли на значні поступки. Це був ще один крок назустріч власникам клубів, крок, спрямований на те, аби повернутися на лід.

Різниця між позиціями гравців і ліги з основних фінансових питань складає 182 мільйони доларів. У середу комісар НХЛ Гері Беттмен сказав, що кожен день ліга втрачає 18-20 мільйонів доларів, а два тижні скасованих ігор тільки збільшать цю суму.

Все це робить повідомлення НХЛ про скасування ігор, зокрема Матчу всіх зірок безглуздим. Гравці, як і раніше готові до переговорів, але ми вимагаємо, щоб наш партнер був дійсно готовий до переговорів
", - сказав Фер.

Відзначимо, що скасування матчів на два тижні коштуватиме власникам клубів 266 мільйонів доларів, гравцям - 126 мільйонів.

Нагадаємо, що  локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли  збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягти не вдалося. У лізі вже скасовані 422 поєдинки регулярного чемпіонату та Матч всіх зірок НХЛ-2013.  Останню пропозицію профспілки ліга також відхилила. 

Комментарии (0)
Новости партнеров