Онлайн
матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 6 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 6 0
все
важные

НХЛ та хокеїстам домовитись не вдалося

Беттмен відкинув усі пропозиції профспілки

Повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен назвав "кроком назад" усі зустрічні пропозиції профспілки гравців, озвучені у четвер під час чергового раунду переговорів щодо укладення нової колективної угоди, повідомляє ESPN.

"Жоден з озвучених гравцями трьох варіантів навіть не наближається до розподілу прибутків 50/50, чи то зовсім, чи то у найближчій перспективі, - наголосив Беттмен, додавши, - Стає зрозуміло, що ми спілкуємося різними мовами".

За словами голови профспілки хокеїстів НХЛ Дональда Фера, дві їхні пропозиції передбачали, що сумарний дохід гравців буде фіксованим протягом терміну дії угоди, і за деякий час вона становитиме 50% від загальних доходів ліги, якщо ті й надалі продовжать зростати. Третя пропозиція гравців передбачала розподіл доходів між ними та лігою 50/50 за умови, що будуть збережені суми усіх нині діючих контрактів.

"Нам здається, що наша нова пропозиція - великий крок до досягнення компромісу. Дуже прикро, що власники клубів так не вважають. Я боюся, що можемо втратити занадто багато часу"
, - так прокоментував реакцію представників ліги капітан "Сент-Луїс Блюз" Девід Бекс.

У свою чергу у НХЛ наголошують, що профспілка намагається ввести в оману.

"Так званий розподіл 50/50 у поєднанні зі збереженням контрактів, запропоновані профспілкою сьогодні, подаються у викривленому вигляді. Це не 50/50, це більше схоже на 56 чи 57 відсотків для першого року дії угоди, а 50% не буде досягнуто протягом усього терміну її дії"
, - заявив заступник Беттмена Білл Дейлі.

Нагадаємо, що запропонована на цьому тижні нова пропозиція представників НХЛ передбачає проведення повного сезону-2012/2013. Згідно неї частки доходів клубів та гравців будуть рівними 50/50, стеля зарплат опуститься до 59,9 мільйонів доларів, для набуття статусу необмежено вільного агента хокеїстам доведеться провести у лізі не менше 8 років тощо.

 Локаут у НХЛ розпочався 16 вересня після того, як добіг кінця термін дії попередньої колективної угоди, а до компромісу щодо нової сторонам так і не вдалося прийти. Наразі ліга скасувала усі ігри регулярного сезону до 24 жовтня.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров