матч-центр
Вчера 17 8
Сейчас 0 0
Сегодня 7 5
Завтра 11 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 17 8
Сейчас 0 0
Сегодня 7 5
Завтра 11 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ та хокеїстам домовитись не вдалося

Беттмен відкинув усі пропозиції профспілки

Повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен назвав "кроком назад" усі зустрічні пропозиції профспілки гравців, озвучені у четвер під час чергового раунду переговорів щодо укладення нової колективної угоди, повідомляє ESPN.

"Жоден з озвучених гравцями трьох варіантів навіть не наближається до розподілу прибутків 50/50, чи то зовсім, чи то у найближчій перспективі, - наголосив Беттмен, додавши, - Стає зрозуміло, що ми спілкуємося різними мовами".

За словами голови профспілки хокеїстів НХЛ Дональда Фера, дві їхні пропозиції передбачали, що сумарний дохід гравців буде фіксованим протягом терміну дії угоди, і за деякий час вона становитиме 50% від загальних доходів ліги, якщо ті й надалі продовжать зростати. Третя пропозиція гравців передбачала розподіл доходів між ними та лігою 50/50 за умови, що будуть збережені суми усіх нині діючих контрактів.

"Нам здається, що наша нова пропозиція - великий крок до досягнення компромісу. Дуже прикро, що власники клубів так не вважають. Я боюся, що можемо втратити занадто багато часу"
, - так прокоментував реакцію представників ліги капітан "Сент-Луїс Блюз" Девід Бекс.

У свою чергу у НХЛ наголошують, що профспілка намагається ввести в оману.

"Так званий розподіл 50/50 у поєднанні зі збереженням контрактів, запропоновані профспілкою сьогодні, подаються у викривленому вигляді. Це не 50/50, це більше схоже на 56 чи 57 відсотків для першого року дії угоди, а 50% не буде досягнуто протягом усього терміну її дії"
, - заявив заступник Беттмена Білл Дейлі.

Нагадаємо, що запропонована на цьому тижні нова пропозиція представників НХЛ передбачає проведення повного сезону-2012/2013. Згідно неї частки доходів клубів та гравців будуть рівними 50/50, стеля зарплат опуститься до 59,9 мільйонів доларів, для набуття статусу необмежено вільного агента хокеїстам доведеться провести у лізі не менше 8 років тощо.

 Локаут у НХЛ розпочався 16 вересня після того, як добіг кінця термін дії попередньої колективної угоди, а до компромісу щодо нової сторонам так і не вдалося прийти. Наразі ліга скасувала усі ігри регулярного сезону до 24 жовтня.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров