матч-центр
Вчера 5 2
Сейчас 5 3
Сегодня 8 5
Завтра 12 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 5 2
Сейчас 5 3
Сегодня 8 5
Завтра 12 2
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ та профспілка гравців провели переговори

Українець Федотенко взяв участь у нараді

У Нью-Йорку в офісі НХЛ відбулися дводенні переговори комісара НХЛ Гері Беттмена та його заступника Білла Дейлі з профспілкою гравців НХЛПА на чолі з виконавчим директором Дональдом Фером.  Серед восьми гравців, що приєдналися до Фера для наради з НХЛ, був присутній український нападник Руслан Федотенко з "Філадельфія Флайєрз". Сторони домовлялися про нову колективну угоду, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Нинішній договір завершується 15 вересня 2012 року, і в разі невдалих переговорів лізі загрожує новий локаут. Втім, поки сторони налаштовані оптимістично. У четвер сторони спілкувалися дві з половиною години, а в п’ятницю - чотири. За словами Дейлі, обговорення пройшло продуктивно, де були піднято цілий ряд важливих питань з обох сторін. Наступна зустріч запланована на наступний тиждень.

Нагадаємо, що локаути у НХЛ з-за недомовленості профспілки гравців та керівництва ліги ставалися тричі. Першим був страйк у квітні 1992 року, ініційований профспілкою гравців НХЛ - НХЛПА. Страйк було розпочато ближче до кінця сезону та тривала всього 10 днів. Пропущені ігри були перенесені. Другий локаут вкоротив сезон 1994/1995 років майже наполовину. Останній раз локаут в НХЛ відбувся у сезоні 2004/2005 років, коли чемпіонат ліги не проводився зовсім (на фото).

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров