матч-центр
Вчера 12 9
Сейчас 0 0
Сегодня 7 6
Завтра 15 11
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 9
Сейчас 0 0
Сегодня 7 6
Завтра 15 11
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ висунула нові умови хокеїстам

Ліга вже відкрила майже всі свої карти

Національна хокейна ліга вже представила на розгляд хокеїстів більшу частину своїх пропозицій до нової колективної угоди, умови якої намагаються узгодити ліга та профспілка гравців. Про це повідомив уповноважений комісар НХЛ Гері Беттмен після чотирьохгодинних переговорів з представниками НХЛПА, про перші враження від яких ми повідомляли напередодні.

"Незважаючи на те, що асоціація гравців досі не висунула нам жодних офіційних пропозицій і навіть не відповіла на наші початкові пропозиції, ми представили різнобічний пакет пропозицій з питань, які не увійшли до наших початкових пропозицій. Тобто переважна частина наших пропозицій вже лежить на столі", - цитує слова Беттмена офіційний сайт НХЛ.

У свою чергу виконавчий директор профспілки гравців Дональд Фер уточнив, що ліга пропонує врегулювати по-новому питання, що стосуються травм, змін у заявках, комунікації між НХЛ та асоціацією гравців, а також медичного забезпечення.

"З багатьох питань, я не думаю, що буде велика різниця у поглядах. З деяких інших питань ми повинні проаналізувати, який ефект матиме перехід від пункту А до пункту Б для окремих хокеїстів, нашого персоналу та агентів, які працюють у цій сфері. Я не думаю, що це буде нестерпно довгий процес, однак і не п’ятихвилинна дискусія", - відзначив Фер.

При цьому Беттмен висловив надію, що нову угоду вдасться прийняти ще до закінчення дії нині діючої.

Нагадаємо, що термін дії чинної колективної угоди у НХЛ збігає 15 вересня. 13 липня НХЛ представила представникам гравців основний економічний пакет пропозицій, однак до сих пір хокеїсти не змогли дати офіційної відповіді на ці пропозиції.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
18:00
XSPORT News
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров