Новость

Нічушкін націлився на "Колдер Трофі"

| Хоккей

Хокеїст тішиться тим, що його обрав "Даллас"

Молода зірка російського хокею Валерій Нічушкін, якого під дев’ятим номером задрафтував клуб "Даллас Старз", прагне завоювати приз найкращому новачку сезону-2013/2014 у НХЛ. Про це він заявив у інтерв’ю "Советсткому спорту".

"Моя мета - здобути "Колдер Трофі", і щоб команда добре виступила. Трохи залишилося почекати. Скоро побачите!"
- наголосив він.

За словами Нічушкіна, він цілком задоволений своїм десятим номером на драфті, що відбувся у минулі вихідні, а також тим, що його вибрав "Даллас".

"Коли вчора я виходив з кімнати "Далласа", то сказав: "З усіх команд мені найбільше сподобалася розмова з вами". Багато розповідали, в якій ролі бачать мене в клубі. Такого ніхто не робив! Я навіть перед сном думав: "Добре б до них потрапити". Хоча припускав, що "Даллас" може зробити обмін. А коли пішов вибір на драфті, то думав, опинюся де-небудь в іншому місці. Але команди проходили повз мене, і ось "Даллас" обирає... Я був готовий, що назвуть моє прізвище! І радість була шалена"
, - зізнався екс-гравець челябинського "Трактора".

Хокеїсту сподобалося у США, і він хоче продовжити свою кар’єру у НХЛ. Однак не виключив варіанту повернутися до Росії, якщо "Даллас" відправить його до свого фарм-клубу у АХЛ.

"Навряд чи це станеться. Але якщо так, то буду думати. Може, до Росії повернуся. Не знаю, чесно кажучи. Взагалі моя мета - пробитися до основного складу"
, - підкреслив Нічушкін.

Нагадаємо, що він провів чудовий сезон у КХЛ, пробившись разом з "Трактором" до фіналу Кубка Гагаріна. На рахунку 18-річного форварда 15 (10+5) очок у 43 іграх чемпіонату.

Комментарии (0)
Новости партнеров