Нічушкін вивів з ладу голкіпера "Оттави"

І закинув першу шайбу в НХЛ

Обранець "Даллас Старз" у першому раунді цьогорічного драфту НХЛ росіянин Валерій Нічушкін закинув першу свою шайбу в лізі.

18-річний вихованець челябінського "Трактора" відзначився у матчі з "Оттава Сенаторз", що відбувся напередодні. У попередніх 12 матчах в НХЛ на його рахунку були лише дві результативні передачі.

Крім голу молодий російський нападник також запам’ятався у цьому поєдинку тим, що завдав травми стартовому голкіперу "Оттави" Крегу Андерсону. Нічушкін перечепився і впав на воротаря. На другій хвилині овертайму Андерсон на носилках покинув майданчик, а у воротах його замінив Робін Лейнер.

Після матчі головний тренер "Оттави" Пол Маклін повідомив, що Андерсон зазнав ушкодження шиї і в понеділок він буде обстежений лікарями.

Додамо, що "Даллас" у підсумку переміг "Оттаву" за булітами (4:3Б) завдавши супернику п’ятої поразки поспіль.